Autoryzowany serwis

Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Serwisowym największych i najbardziej cenionych producentów urządzeń spawalniczych i maszyn do cięcia metalu. Status autoryzowanego serwisu uzyskany od firmy MIGATRONIC, LINCOLN ELECTRIC – BESTER, ESAB, TIGER KUHTREIBER to nie tylko prestiż. Przede wszystkim jest to gwarancja pewności, że nasi eksperci dokonają naprawy według najwyższych standardów. Zapewniamy serwis wszystkich typów spawarek oraz sprzętu tnącego wspomnianych producentów, uruchomienie zakupionych u nas maszyn oraz przeszkolenie z ich użytkowania.

Będąc autoryzowanym serwisem urządzeń spawalniczych, zapewniamy także części zamienne, które nabędziesz w naszym sklepie w Poznaniu. A jeśli tak jest dla Ciebie wygodniej, to wyślemy je kurierem pod wskazany adres w Polsce.

W przypadku zainteresowania przeglądem lub naprawą spawarki Lincoln, Esab, urządzenia Migatronic lub Tiger, zapraszamy do salonu spawalniczego w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3. Zachęcamy również do skontaktowania się z nami. Zadzwoń pod poznański numer telefonu 61 667 57 41 lub napisz do nas na adres biuro@maszynowa.pl 


Serwis
Współwłaściciel
T: +48 61 667 57 41
E-mail: maciej.wietrzykowski@maszynowa.pl