Lord Welder jest marką produktów, które wybraliśmy specjalnie z myślą o wysokiej klasie specjalistach z branży spawalniczej. Logo Lord Welder umieszczamy na produktach, które zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane pod względem jakości. Dzięki temu są wiarygodne więc mamy 100% pewności, że możemy je Wam polecić.

logo-Lord-WelderLord Welder – ECOlogia
Są to produkty ekologiczne, nie zawierające ani silikonów, ani rozpuszczalników, jak płyn antyodpryskowy i spray antyodpryskowy Lord Welder. Produkty te są nietoksyczne a spray nie zawiera freonu, spełniając tym samym normy chroniące środowisko.

Lord Welder – ECOnomia
Zaletą produktów marki Lord Welder jest to, że są ekonomiczne – ich cena w porównaniu z innymi produktami tej samej jakości, jest bardzo atrakcyjna. Przykładem jest automatyczna przyłbica samościemniająca Lord Welder, której klasa optyczna oraz jakość filtra są identyczne lub lepsze, w zestawieniu z innymi, znanymi na rynku markami. Jednocześnie cena przyłbicy Lord Welder jest do kilkudziesięciu % niższa, porównując ceny katalogowe.

Zaciekawiły Cię te informacje? Zadzwoń 061 667 57 41 lub napisz biuro@maszynowa.pl chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy ofertę cenową.

 

Poznaj produkty Lord Welder:

płyn-Lord-Welder_120Płyn antyodpryskowy Lord Welder 5 L

Zastosowanie: Zabezpiecza końcówki prądowe, dysze gazowe oraz powierzchnie spawane przed przywieraniem i wtapianiem się odprysków spawalniczych. Wyprodukowany na bazie roztworu wodnego pochodnych olejów roślinnych. Właściwości: Produkt niepalny, nie zawiera silikonów ani rozpuszczalników organicznych. Preparat zawiera inhibitory korozji. Płyn antyodpryskowy Lord Welder został wyprodukowany w Polsce.

Karta charakterystyki_LORD WELDER_PLYN ANTYODPRYSKOWY

 

Spray_Lord-Welder_web_120x165Spray antyodpryskowy Lord Welder 400 ml

Zastosowanie: Zabezpiecza dysze palników, uchwyty, końcówki prądowe oraz powierzchnie spawane. Zapobiega przywieraniu oraz wtapianiu się odprysków spawalniczych. Właściwości: nie zawiera silikonów ani rozpuszczalników organicznych. Preparat nie jest toksyczny, nie zawiera freonu. Znacząco wydłuża żywotność dysz palników oraz skutecznie chroni spawane powierzchnie. Spray antyodpryskowy Lord Welder został wyprodukowany w Polsce.

Karta charakterystyki_LORD WELDER_SPRAY ANTYODPRYSKOWY

 

Przyłbica-spawalnicza-Lord-Welder_480x480Przyłbica Lord Welder eco

Automatyczna przyłbica spawalnicza przeznaczona jest do spawania metodami spawalniczymi: MMA, MIG/MAG i TIG. Przyłbica może być także stosowana do ochrony twarzy głowy spawacza w czasie szlifowania. Jest odpowiednia do spawania większością metod przy zaciemnieniu do 13, a także:

  • zapewnia ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV i IR na poziomie odpowiadającym zaciemnieniu 16, bez względu czy filtr jest jasny, zaciemniony czy uległ awarii,
  • posiada bezstopniową regulację zaciemnienia w zakresie 9-13,
  • posiada bezstopniową regulację czułości sensorów dla zapewnienia niezawodnego wykrywania łuku spawalniczego,
  • doskonała widoczność przy zaciemnieniu 4 ułatwia przygotowanie do spawania oraz obróbkę spoiny po spawaniu,
  • automatyczny filtr spawalniczy wyposażony jest w 2 sensory łuku,
  • posiada wszechstronne możliwości regulacji przyłbicy, nagłowia oraz filtra spawalniczego dla zapewnienia najlepszych warunków pracy.

Instrukcja obsługi_LORD WELDER PRZYŁBICA SAMOŚCIEMNIAJĄCA

Lord Welder w przyszłości

To nie koniec. W planie mamy kolejne produkty, które obecnie są w fazie testowania. Markę Lord Welder umieścimy na nich dopiero po upewnieniu się, że faktycznie możemy je Wam polecić. Teraz zdradzimy tylko, że będą wśród nich druty spawalnicze, materiały ścierne oraz wybrane materiały eksploatacyjne niezbędne w pracy spawacza.

Spawacze Lord Welder 1200x629

UwagaJeśli jesteś zainteresowany/a kupnem produktów marki Lord Welder, to zapraszamy, skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w sklepie spawalniczym w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3. W przypadku jakichkolwiek pytań zadzwoń 061 667 57 41 lub napisz biuro@maszynowa.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *