Miło nam Was poinformować, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem duńskiej firmy Migatronic i w ten sposób wzbogaciliśmy swoją ofertę o urządzenia spawalnicze tej marki.

Migatronic_Sigma_Omega

Migatronic jest uznanym w branży spawalniczej producentem i dostawcą wysokiej klasy urządzeń spawalniczych i systemów automatyzacji spawania. Firma od ponad 40 lat jest ceniona za technologiczną perfekcję, niezawodność produktów i umiejętność spełnienia nawet najbardziej wymagających oczekiwań swoich klientów.

Dlaczego postanowiliśmy rozpocząć współpracę z firmą Migatronic?

Ponieważ kierują się oni wartościami, które są nam bliskie. – powiedział Szymon Warpachowicz, jeden ze wspólników Maszynowa.pl.  – Wiemy, że z ‘czystym sumieniem’ możemy polecać naszym klientom urządzenia tej marki. Spawarki od Migatronica są z jednej strony niezawodne, a z drugiej zapewniają znaczne oszczędności dla firm, dzięki zmniejszonemu zużyciu energii i gazu. Co ważne, firma ma podejście ekologiczne – ponad 96% materiałów wykorzystanych w produkcji nadaje się do recyclingu. Jako że sami działamy ekologicznie – wspomina Szymon – ten argument miał dla nas duże znaczenie.

Migatronic_TIGaction_1024

Wydajne spawanie to większy zysk z inwestycji 

Spawarki firmy Migatronic zaprojektowane są tak, aby zapewnić szybką, precyzyjną i wydajną pracę spawacza. Wpływa to na zmniejszenie zużycia energii i dzięki temu pomaga użytkownikom w znacznym obniżeniu kosztów eksploatacyjnych. W tym celu firma wyposażyła urządzenia w system IGC® (Inteligent Gas Controll / Inteligentna Kontrola Gazu). Jakie korzyści daje ten system?

  • precyzyjnie kalibruje osłonę gazową niezbędną podczas spawania
  • zatrzymuje spawanie w przypadku niedostatecznej osłony gazowej
  • daje do 65% oszczędności gazu.(1)

Liczy się efekt, czas i precyzja

W przypadku półautomatycznych rozwiązań, takich jak Migatronic Flex 4000 lub Sigma Galaxy, spoiny kontrolowane są w zakresie dziesiątej części milimetra. Dzięki temu nowi spawacze, którzy zdobywają doświadczenie, mogą swobodnie osiągać jednolite, wysokojakościowe wyniki. Tym samym spawy wykonane są ponad dwukrotnie szybciej, a konieczność poprawek zostaje praktycznie wyeliminowana.

Migatronic_Galaxy

Migatronic w ofercie Maszynowa.pl

Jako autoryzowany dystrybutor tej marki, dostarczamy wszystkie rozwiązania, od półautomatów przeznaczonych do spawania ręcznego, po najnowocześniejsze stanowiska zrobotyzowane. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany kupnem konkretnego urządzenia, skontaktuj się z Danielem Witkowskim, który wyjaśni i doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania. Z nim też umówisz pokaz i testy wybranych produktów Migatronic.

 

(1) Według testów wykonanych w duńskiej firmie Steelcon, producenta prefabrykowanych kominów stalowych.

 

4 Responses to Migatronic – nowa marka w ofercie Maszynowa.pl
  1. very nice post, i certainly love this website, keep on it

  2. Czy autor dobrze to przemyślał?


[top]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *