W lipcu ruszyliśmy z nową stroną internetową. Jej wygląd i funkcjonalność została zaprojektowana w taki sposób, aby była dla Was możliwie jak najbardziej atrakcyjna i wygodna. Oczywiście stworzyliśmy ją tak, by skalowała się odpowiednio do urządzenia, na którym ją oglądacie, więc na telefonie również możecie z niej wygodnie korzystać.

Postanowiliśmy zaprezentować Wam nie tylko naszą ofertę. Plan jest taki, że będziemy stronę na bieżąco aktualizować o ciekawostki z branży spawalniczej, które znajdziecie na podstronie Aktualności. U nas znajdziecie również aktualne katalogi poszczególnych producentów i broszury konkretnych produktów – te posegregowaliśmy w zależności od branży. Poszukajcie na podstronach produktowych lub wpiszcie interesujące Was hasło w okienko 'szukaj’.

nowa-maszynowa-aktualnosci

A jeśli ciekawi Was co u nas słychać, to w Aktualnościach będziemy także umieszczać newsy o Maszynowa Team. Generalnie nowa strona jest stworzona z myślą o Was, dlatego wszelkie Wasze uwagi, sugestie i pomysły będą dla nas bardzo cenne. Pochwały tym bardziej 🙂

 

Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.
Pozdrawiamy,
Maszynowa Team
One Response to Nowa odsłona strony Maszynowa.pl – zapraszamy !

[top]

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *