O Nas


Witaj w firmie Maszynowa.pl – dystrybutora materiałów i urządzeń wykorzystywanych w procesie spawania oraz cięcia metali. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy wspólnie od roku 2008 tworzą firmę Maszynowa.pl. Wiele lat temu postanowiliśmy połączyć wiedzę i doświadczenie zdobyte w branży spawalniczej i od tego czasu dostarczamy naszym klientom w Poznaniu i całej Polsce wszelkiego rodzaju rozwiązania spawalnicze, maszyny do cięcia i związane z nimi produkty i akcesoria. Od początku stawiamy na fachowość i kompleksowe podejście, dzięki czemu możesz liczyć na to, że:

DORADZIMY – zarówno wtedy, gdy szukasz sprzętu do użytku domowego, jak również w sytuacji, gdy planujesz dużą inwestycję, nasi pracownicy pomogą dobrać takie maszyny i urządzenia, które spełnią Twoje potrzeby w sposób praktyczny i możliwie jak najbardziej ekonomiczny.

DOSTARCZYMY – znając doskonale rynek specjalistycznego sprzętu spawalniczego, zapewniamy również szybką i sprawną dostawę zakupionych u nas produktów w wybrane przez Ciebie miejsce w Polsce i za granicą.

WYKONAMY SERWIS – możesz liczyć na naszych specjalistów, którzy dokonają przeglądu i zapewnią profesjonalny serwis każdego typu i marki urządzenia spawalniczego. Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Serwisowym cenionych producentów - LINCOLN ELECTRIC – BESTER, ESAB, TIGER – KUHTREIBER i MIGATRONIC.

Jeśli masz pytania dotyczące dostarczanych przez nasz urządzeń lub szukasz dedykowanego rozwiązania, to zapraszamy SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy dobór odpowiednich produktów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zorganizujemy również pokaz zastosowania urządzeń, którymi jesteś zainteresowany/a.

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ KARTĄ

Do usłyszenia / do zobaczenia,
Maszynowa Team

 

POZNAJ MASZYNOWA TEAM

 


Zakupy & Finanse
Współwłaściciel
T: +48 61 667 57 41
E-mail: szymon.warpachowicz@maszynowa.pl