Producenci

Wybierając dostawców, kierujemy się następującą zasadą: sprzedawaj tylko to, czego sam byś używał. Branżę spawalniczą znamy na wylot, dlatego z pełnym przekonaniem możemy polecić produkty każdej z wymienionych tutaj firm. Sprawdź informacje o producentach, których produkty znajdziesz w naszej ofercie.

 

 1. 3M

  partner-3m3M – amerykański koncern i jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Firma dostarcza dziesiątki tysięcy produktów w branży materiałów ściernych, bezpieczeństwa i ochrony pracy.
  W ofercie Maszynowa.pl znajdziesz szeroką gamę produktów BHP marki 3M: środki ochrony dróg oddechowych (półmaski filtrujące), ochrony słuchu (zatyczki) i ochrony wzroku (okulary ochronne).

 2. ABICOR BINZEL

  partner-abicor-binzelABICOR BINZEL – jeden z czołowych producentów profesjonalnych uchwytów wykorzystywanych przy wszystkich metodach spawania i cięcia.
  Spośród wyrobów firmy Abicor Binzel, w Maszynowa.pl znajdziesz uchwyty spawalnicze MIG/MAG, TIG, uchwyty do cięcia i spawania plazmą oraz części eksploatacyjne do tych uchwytów, elektrody wolframowe oraz wszelkie akcesoria niezbędne w procesie spawania.

 3. BÖHLER

  partner-bohlerBÖHLER – producent najwyższej jakości materiałów spawalniczych. Marka znana w całej Europie oraz Stanach zjednoczonych, z historią sięgającą roku 1857, kiedy to założono Hutę Böhler Edelstahl.
  W ofercie Maszynowa.pl mamy dla Was materiały spawalnicze firmy Böhler, takie jak druty miedziowane i niemiedziowane MIG MAG, pręty TIG oraz elektrody otulone.

 4. ESAB

  partner-esabESAB – jeden z liderów w branży, od lat dostarcza materiały i urządzenia oraz zmechanizowane systemy do cięcia i automatyzację spawania.
  Maszynowa.pl jest autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym Esab. Zapewniamy półautomaty spawalnicze MIG/MAG, spawarki TIG, urządzenia MMA i przecinarki plazmowe, druty lite i proszkowe, topniki, elektrody otulone, pręty TIG.

 5. FANUC

  partner-fanucFANUC – producent rozwiązań do automatyzacji zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Dostarcza najwyższej klasy roboty spawalnicze do firm na całym świecie.
  W zależności od wielkości firmy i projektu, wspólnie z firmą Fanuc pomożemy dobrać roboty spawalnicze, które przyniosą Tobie praktyczne i ekonomiczne korzyści.

 6. HARRIS

  partner-harrisHARRIS – dobrze znana w branży marka, producent osprzętu gazowego do cięcia i spawania oraz systemów dystrybucji gazów i osprzętu do gazów specjalnych.
  W ofercie Maszynowa.pl znajdziesz m.in.: palniki, reduktory i bezpieczniki firmy Harris, wykorzystywane do spawania i cięcia gazowego.

 7. KEMPER

  partner-harrisKEMPER – pionier i lider w zakresie filtrowentylacji, systemów odsysania pyłów i dymów, które powstają w trakcie spawania. Od roku 1977 dba o bezpieczną, czystą i wydajniejszą pracę w zakładach obróbki metalu.
  W ofercie Maszynowa.pl znajdziesz kompletne systemy filtrowentylacji, przejezdne, stacjonarne i centralne systemy odciągowe, systemy wentylacji pomieszczeń pracy spawaczy, orurowanie i wszelkie akcesoria związane z filtrowentylacją przemysłową. Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu.

 8. KEMPPI

  partner-kemppiKEMPPI – Jeden z największych producentów i dostawców sprzętu do spawania oraz rozwiązań, które wpływają na zwiększenie wydajności procesu spawania.
  Wśród produktów firmy Kemppi, mamy dla Was wysokiej jakości spawarki i uchwyty spawalnicze.

 9. LINCOLN ELECTRIC

  partner-lincolnLINCOLN ELECTRIC – uznany w branży producent maszyn i urządzeń do cięcia i spawania we wszystkich dostępnych technikach TIG/MIG, MAG.
  Maszynowa.pl jest autoryzowanym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem Lincoln Electric. W swojej ofercie mamy spawarki, przyłbice oraz pełne spektrum materiałów spawalniczych: elektrody spawalnicze, druty lite i proszkowe, pręty do spawania TIG, materiały do spawania stali nierdzewnych, topniki oraz akcesoria i odzież niezbędną do pracy spawacza.

 10. MIGATRONIC

  MIGATRONIC jest uznanym w branży spawalniczej producentem i dostawcą wysokiej klasy urządzeń spawalniczych i systemów automatyzacji spawania. Firma od ponad 40 lat jest ceniona za technologiczną perfekcję, niezawodność produktów i umiejętność spełnienia nawet najbardziej wymagających oczekiwań swoich klientów. Jako autoryzowany dystrybutor tej marki, dostarczamy wszystkie rozwiązania, od półautomatów do spawania ręcznego, po najnowocześniejsze stanowiska zrobotyzowane wraz z akcesoriami i częściami zamiennymi dla serii Sigma Galaxy, Sigma 2, Omega 2, Pi, Pi Plazma, Focus.

 11. MILWAUKEE

  MILWAUKEE – światowej klasy producent elektronarzędzi bezprzewodowych i przewodowych oraz narzędzi ręcznych.
  W Maszynowa.pl znajdziesz pełną gamę elektronarzędzi Milwaukee, w tym wielofunkcyjne narzędzia obrotowe, obcinarki, wiertarki, wkrętarki akumulatorowe czy szlifierki.

 12. NEVINOX

  partner-nevinoxNevinox jest marką drutów i prętów do spawania stali nierdzewnych, której producentem jest Nevatia Steel & Alloys Pvt Ltd. Marka Nevinox jest z sukcesem dostarczana między innymi do Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Kanady. Co ważne – druty i pręty Nevinox spełniają wymagania dyrektyw UE, są zgodne z normami AWS 5.9A, SFA 5.9, EN 14343 i są dopuszczone przez Deutsche Bahn, TUV Rheinland, Bureau Veritas.

 13. NORTON

  partner-nortonNORTON SAINT GOBAIN – wiodąca marka na rynku materiałów ściernych, z produktami stosowanymi w różnych gałęziach przemysłu wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie materiałów ściernych.
  Maszynowa.pl zapewnia m.in.: tarcze do cięcia i szlifowania, materiały nasypowe, włókniny i frezy marki Norton.

 14. OPN CHEMIE

  OPN CHEMIE – producent sprayów technicznych do prac spawalniczych, konserwacyjnych, montażowych i pielęgnacyjnych, znany z wysokiej jakości środków antyodpryskowych i penetrantów, wykorzystywanych przez spawaczy.
  U nas znajdziesz szeroki wybór środków chemii technicznej: emulsje i koncentraty spawalnicze, silikonowe i bezsilikonowe płyny spawalnicze, pasty i zmywacze, metale w sprayu.

 15. PERUN

  PERUN – Ceniony producent uniwersalnych palników do spawania i cięcia, zarówno ręcznych jak i maszynowych.
  W ofercie Maszynowa.pl zapewniamy m.in. nasadki, dysze, palniki, reduktory, zawory i bezpieczniki firmy Perun.

 16. POMET

  POMET Wronki – krajowy producent osprzętu spawalniczego oraz środków ochrony indywidualnej dla spawaczy.
  Jeśli szukasz produktów firmy Pomet, u nas znajdziesz szeroką gamę uchwytów spawalniczych MIG/MAG i do elektrod otulonych, palniki do spawania oraz cięcia, nasadki, dysze, reduktory i bezpieczniki.

 17. SPARTUS

  partner-spartusSPARTUS – dobrze znana marka sprzętu i urządzeń spawalniczych wykorzystywanych w spawaniu technologią MIG, TIG, MMA oraz cięciu plazmowym.
  Maszynowa.pl zapewnia m.in.: spawarki i uchwyty spawalnicze Spartus, przycinarki plazmowe, przyłbice i akcesoria spawalnicze: uchwyty elektrodowe, zaciski masowe, elektrody wolframowe, spraye antyodpryskowe.

 18. SPAWMET

  partner-spawmetSPAWMET – polska marka materiałów spawalniczych, między innymi elektrod do spawania stali i drutów spawalniczych. Należy do grupy Lincoln Electric.
  W ofercie Maszynowa.pl znajdziesz bogatą ofertę różnego rodzaju elektrod otulonych marki Spawmet.

 19. SPEEDGLAS

  partner-speedglasSPEEDGLASS – Uznana w branży spawalniczej, szwedzka marka sprzętu i produktów ochrony oczu, twarzy i układu oddechowego spawaczy.
  Chcąc zapewnić spawaczom maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy, dostarczamy najwyższej klasy przyłbice spawalnicze Speedglas wyposażone w najnowocześniejsze, automatyczne i wszechstronne filtry spawalnicze, w tym przyłbice z systemem filtrującym ADFLO z wymuszonym przepływem powietrza.

 20. SIEGMUND

  SIEGMUND – producent stołów spawalniczych i montażowych, wykorzystywanych w branży budowlanej, metalowej, maszynowej i motoryzacyjnej.
  Wśród produktów Siegmund, mamy pełen asortyment stołów montażowych i spawalniczych, które z powodzeniem można stosować w wersji jednostanowiskowej, w produkcji szeregowej oraz z i bez zastosowania robotów spawalniczych.

 21. TIGER – KUHTREIBER

  partner-tigerTIGER – jeden z największych czeskich producentów maszyn i urządzeń spawalniczych, znany między innymi z przenośnych spawarek MIG/MAG, urządzeń do spawania metodą MMA i TIG oraz inwertorów spawalniczych.
  Z oferty Tiger u nas znajdziesz urządzenia do spawania TIG, MMA i MIG/MAG, inwertory MMA Fenix, podajniki drutu oraz półautomatyczne spawarki ze sterowaniem cyfrowym i synergicznym. Jesteśmy też Autoryzowanym Punktem Serwisowym Tiger Kuhtreiber.
  Poznaj spawarki Tiger

 22. ULTRA

  partner-ultraULTRA – znana w branży marka pił taśmowych, wyrzynarek i otwornic oraz brzeszczotów do pił ramowych i do wyrzynarek.
  Spośród produktów Ultra u nas znajdziesz szeroki asortyment produktów wykorzystywanych do cięcia metalu, w tym piły taśmowe.

 23. VANAD

  VANAD 2000 – czołowy producent przecinarek CNC, przeznaczonych do kształtowego cięcia blach technologią plazmową, laserową oraz tlenem. Firma z korzeniami w Czechach, od lat cieszy się uznaniem za wyjątkową jakość i wydajność dostarczanych maszyn sterowanych CNC.
  W zależności od Twoich potrzeb i stosowanej technologii cięcia, pomożemy dobrać odpowiednią maszynę CNC firmy Vanad.

 24. ZALCO

  ZALCO – dostawca sprzętu do automatycznego, orbitralnego spawania rur, maszyn do spawania rurociągów oraz automatycznych głowic spawalniczych, a także wózków i traktorków wykorzystywanych przez spawaczy.
  W Maszynowa.pl zapewniamy sprzęt i narzędzia do automatyzacji spawania w tym traktorki spawalnicze, wózki i głowice spawalnicze oraz elektronarzędzia budowlane firmy Zalco.