Firma ESAB uruchomiła nowy system RTU (ready-to-use) dostarczania urządzeń spawalniczych. Dzięki niemu teraz dostaniesz skompletowany i zmontowany zestaw, czyli gotowy do pracy od razu po rozpakowaniu.

Esab_ready to use

Zgodnie z wytycznymi OZAS-ESAB, system ready-to-use RTU polega na realizacji zamówienia zgodnie ze specyfikacją i dostarczeniu go pod skazany adres w wersji skompletowanej i zmontowanej. Oznacza to, że nie musisz już czekać na uruchomienie zestawu przez dystrybutora lub pracownika ESABa, ponieważ dostaniesz na palecie gotową do pracy spawarkę.

Zalety systemu Esab ready-to-use
Zobacz, jakie korzyści daje Ci nowy system dostaw urządzeń spawalniczych ESAB:

  • oszczędność Twojego czasu – nie czekasz na uruchomienie urządzenia przez dystrybutora lub przedstawiciela ESABa,
  • łatwe i szybkie przygotowanie miejsca pracy – nie musisz samodzielnie montować zestawu,
  • pewność i zaufanie – masz gwarancję, że urządzenie zostało zmontowane poprawnie przez profesjonalistów z branży,
  • wszechstronność – system RTU obejmuje zarówno standardowe jak też indywidualnie skompletowane zestawy,
  • ochrona środowiska – minimalna ilość odpadu związanego z pakowaniem towaru.

Co obejmuje system ready-to-use?
System RTU obejmuje zarówno standardowe zestawy jak i indywidualne konfiguracje, na przykład kilka podajników podłączonych do jednego źródła prądu. Nowy system uwzględnia wszystkie komponenty. Jedynym wyjątkiem jest łącznie produktów z różnych lokalizacji, między innymi PPE oraz części eksploatacyjnych takich jak filtry powietrza czy rolki podajnika.

 

UwagaJeśli masz jakiekolwiek pytania związane z systemem ESAB Ready-To-Use to zadzwoń do nas 061 667 57 41 lub napisz biuro@maszynowa.pl. Będąc autoryzowanym dystrybutorem firmy ESAB w Poznaniu, z przyjemnością pomożemy Ci w doborze urządzeń i materiałów spawalniczych tej firmy. Zorganizujemy również dostawę tak, byś otrzymał/otrzymała zestaw zmontowany przez profesjonalistów i od razu gotowy do użytku.

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego sklepu spawalniczego w Poznaniu przy ul. Węglowej 1/3 (znajdziesz nasz za budynkiem Silvapolu), gdzie obejrzysz wybrane urządzenia. Zachęcamy także do zorganizowania pokazu i testowania spawarek w siedzibie Twojej firmy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *